Menu

John Yeboah wint met Duitsland O20

maandag 18 november 2019

Vleugelaanvaller John Yeboah heeft het kwalificatieduel met Duitsland O20 maandagavond met 0-2 gewonnen bij Portugal O20.

De rappe aanvaller mocht in Estádio Municipal de Aveiro in de basis beginnen en zag zijn team binnen een half uur twee keer scoren. Ludewig en Kuhn brachten de Duitsers binnen drie minuten op een comfortabele voorsprong.

Die behield de ploeg van trainer Michael Baum tot het einde van de wedstrijd. John Yeboah had in het tweede bedrijf nog wél dé kans om de voorsprong uit te breiden, maar zijn schot werd gepareerd door de Portugese keeper.

Duitsland O20 sloot het jaar dan ook goed af en staat 2e in de kwalificatiepoule met 12 punten uit 5 wedstrijden. Italië staat op plek 1 met één punt meer. Italië is tevens de eerstvolgende tegenstander op 27 maart 2020.

John keert later deze week weer terug in Venlo, waar hij bij de selectie van Jay Driessen aansluit.

mf2