Menu

John Yeboah wint met Duitsland O20

donderdag 5 september 2019

De nieuwbakken VVV-aanwinst John Yeboah, vertrok na zijn transfer op de laatste dag van de transferperiode meteen op trainingskamp met de Duitse Onder 20-ploeg. In een doelpuntrijke wedstrijd won Yeboah donderdag 5 september jl. in Halle met de Onder 20 van Duitsland van Tsjechië. Yeboah begon in de basis. In de rust stond het 1-0 voor Duitsland door een doelpunt van Wintzheimer. In de rust moest Yeboah plaatsmaken voor Jonathan Burkardt (FSV Mainz ’05 ). Tsjechië kwam nog wel op gelijke hoogte, maar 20 minuten voor tijd herstelde Duitsland O20 de balans en liep de ploeg van trainer Manual Baum uit naar 4-2. Met de overwinning bezet Duitsland Onder 20 de eerste plek in Groep 1 van de O20 Elite League.

Zondag 8 september aanstaande treedt John Yeboah wederom aan met Duitsland O20. Dan speelt de rappe Duitse aanvaller met zijn leeftijdgenoten tegen Nederland in Uden ( 16.00 uur). Volgende week keert John Yeboah weer terug in Venlo en sluit hij aan bij de selectie van trainer Robert Maaskant.

 

 

mf2