Menu

Jong Roda JC op bezoek in Venlo

vrijdag 1 februari 2019

Op maandag 4 februari spelen de reserves een competitiewedstrijd tegen Jong Roda JC. Zoals bekend bestaat de samenwerking met Helmond Sport nog steeds. Omdat in het treffen met Roda JC alleen VVV-spelers in actie zullen komen, is in overleg met de Brabantse club besloten het duel te spelen in Covebo Stadion - De Koel -.

Het gaat voornamelijk om spelers die in het weekend niet in actie komen in de Eredivisiewedstrijd tegen Ajax. Ook spelers van ons O19-team kunnen worden ingezet. Het gaat nadrukkelijk niet om een oefenduel: het gaat om de punten maandag.

Het samenwerkingsverband met Helmond Sport bestaat nog steeds en met name het Jong-team doet regelmatig een beroep op spelers van VVV-Venlo. Diverse krachten uit ons O19-team maakten al minuten voor het Jong-team. De wedstrijd wordt dus in onze thuishaven gespeeld. De aftrap is maandag om 16.00u en de entree is gratis.

mf2