Menu

KAA Gent winnaar in Herten

dinsdag 20 augustus 2019

Het Belgische KAA Gent heeft afgelopen weekend het 3e Beau Vilters Memorial U17-toernooi van SHH Herten gewonnen. VVV-Venlo is ToernooiPartner van dit internationale jeugdvoetbaltoernooi. Het evenement is genoemd naar Beau Vilters, oud-speler van SHH Herten en VVV-Venlo, die op 14 juni 2015 door een noodlottig ongeval om het leven kwam. In de halve finales won KAA Gent met 4-0 van Willem II en het Ghanese Right To Dream met 2-0 van het Deense FC Kopenhagen.

In de finale was KAA Gent met 2-1 te sterk tegen Right To Dream en mocht zich tot winnaar van het toernooi laten kronen. In de strijd om het brons won Willem II met 5-4 van FC Kopenhagen. VVV-Venlo werd in een sterk deelnemersveld negende. De NKS Fair Play-prijs werd gewonnen door het Japanse Mitshubishi Yowa, terwijl Frank Idumbo van KAA Gent de Jeu Sprengers Award voor de beste speler in ontvangst mocht nemen. Ook tijdens dit toernooi gold; TopSport in uw eigen regio!

Foto
-        KAA Gent (bronvermelding "t Gebaortehoes")

mf2