Menu

KAA Gent winnaar U10 in Horst

maandag 30 augustus 2021

Het Belgische KAA Gent heeft zaterdag 28 augustus jongsteleden het Dirk Marcellis Tournament voor spelers onder 10 jaar gewonnen.  Dit internationaal jeugdvoetbaltoernooi werd georganiseerd door RKsv Wittenhorst en maakt deel uit van de PartnerToernooien van VVV-Venlo. KAA Gent was in de finale met 3-2 te sterk tegen het Duitse Bayer 04 Leverkusen. De strijd om het brons ging tussen Royal Antwerp FC uit België en Borussia Mönchengladbach uit Duitsland. Royal Antwerp FC won de “kleine finale” met 2-1.

Aan toernooi namen in totaal 12 profteams deel uit Nederland, België en Duitsland, waaronder ToernooiPartner VVV-Venlo. Het team van VVV-Venlo wist uiteindelijk beslag te leggen op een 7e plaats in de einduitslag door in de strijd om de 7e en 8e plaats met 2-1 van het Duitse Fortuna Düsseldorf te winnen. Winnaar van de Jeu Sprengers Award, als beste speler, werd Yilmaz Kaan van Bayer 04 Leverkusen. Royal Antwerp FC werd uitgeroepen tot de sportiefste ploeg en mocht de NKS Fair Play-bokaal in ontvangst nemen. Al met al weer TopSport in uw eigen regio!

Foto’s:

  • Royal Antwerp FC (rode tricots) NKS Fair Play-bokaal
  • KAA Gent (gele tenues) winnaar toernooi

 

mf2