Menu

Keisuke Honda even terug in Venlo

zaterdag 13 juli 2019

Als alles naar verwachting verloopt, staat er maandag 15 juli een weerzien met een oude bekende op het programma: Niemand minder dan Keisuke Honda is vanaf die dag tijdelijk terug op de Venlose velden! De 33-jarige Japanner wil bij VVV-Venlo zijn conditie op peil houden in afwachting van een nieuw avontuur. Keisuke Honda speelde afgelopen seizoen in Australië voor Melbourne Victory in combinatie met het coachen van het nationaal team van Cambodja. De voormalig Japans international speelde daarvoor onder andere bij CF Pachuca, AC Milan en CSKA Moskou. Zijn eerste stappen buiten Japan zette hij natuurlijk in ons geelzwarte shirt!

Onze directeur Marco Bogers licht de 'komst' van Honda toe: "Het contact tussen Keisuke en VVV-Venlo is door de jaren heen altijd zeer goed gebleven. Toen hij ons benaderde met de vraag om voor een bepaalde periode zijn conditie op peil te mogen houden, stonden wij daar uiteraard positief tegenover. Keisuke is een zeer belangrijke speler voor ons geweest, die ons op zowel sportief, commercieel en financieel vlak veel gebracht heeft. Zodoende ontvangen wij hem met open armen in Venlo en facilitairen wij hem graag in deze fase van zijn carière. Mocht Keisuke er met geïnteresseerde clubs er niet uit komen, wie weet... zegt onze directeur glimlachend met een grote knipoog'

Wil je komen kijken naar Keisuke Honda én natuurlijk onze eigen selectie onder leiding van Robert Maaskant en zijn technische staf?

Dan ben je van harte uitgenodigd! De trainingen zijn vrij te bezoeken en de tijden zijn hier te vinden: http://bit.ly/32moKI5 

mf2