Menu

Kempen Communicatie nieuwe partner

dinsdag 16 juli 2019

Kempen zorgt ervoor dat organisaties op de juiste manier zichtbaar zijn. 

In een wereld waar alles inmiddels verbonden is, wordt een gecoördineerde aanpak van communicatie onmisbaar. Dat kan lastig zijn. Bedrijven zoeken daarom een partner die hen helpt op communicatiegebied: van strategie tot de realisatie van middelen, met een balans tussen online en offline. 

Kempen Communicatie biedt oplossingen waar klanten écht iets aan hebben. Door het sturen van het gedrag, de communicatieboodschap en de huisstijl worden identiteit en imago van een organisatie met elkaar in balans gebracht. Zo wordt zij zichtbaar op het juiste moment, op de juiste plek en met de juiste boodschap. Kempen maakt communicatie helder.

Wij danken Eric van Kempen en Wouter Hermans voor het vertrouwen in VVV-Venlo.

mf2