Menu

KoelKids voor op je verlanglijstje

maandag 19 november 2018

Als grote kleine VVV fan hebben wij het perfecte cadeautje voor in je schoen. Vraag een KoelKids abonnement aan Sinterklaas!

Je wordt dan niet alleen lid van de leukste Kidsclub van Nederland, maar als enorme VVV fan krijg je ook een aantal welkomstcadeautjes. Daarnaast loop jij met je favoriete VVV speler het veld op tijdens één van de thuiswedstrijden van VVV-Venlo. Tenslotte organiseren we ook leuke en sportieve activiteiten gedurende het seizoen, waarbij ook spelers van het eerste elftal aanwezig zijn.

Hoe gaaf is dat? Dus maak snel je verlanglijstje en vergeet dit abonnement niet. Sinterklaas en zijn pieten weten precies waar ze dit abonnement voor je moeten kopen, namelijk online via onze webshop of bij ons stadion in onze Fanshop.

Op zoek naar cadeautjes? Kom eens langs in onze Fanshop voor het stadion voor leuke VVV cadeautjes!

mf2