Menu

Koopoptie Peniel Mlapa gelicht

woensdag 5 juni 2019

VVV-Venlo heeft de koopoptie in de huurovereenkomst met Dynamo Dresden gelicht. Daarnaast heeft VVV-Venlo een akkoord bereikt met spits Peniel Mlapa over een 3-jarig contract dat hem tot 30 juni 2022 aan de club bindt. Peniel Mlapa was dit seizoen met 15 doelpunten clubtopscorer en bereikte hiermee een 11e positie op de topscorerslijst van de Eredivisie.

Manager Voetbal Stan Valckx:
We zijn erg blij dat we deze koopoptie hebben kunnen lichten en Peniel Mlapa voor 3 seizoenen aan ons kunnen binden. Hij heeft dit seizoen zijn kwaliteiten absoluut getoond en laten zien dat hij erg belangrijk is voor het team. Met zijn snelheid, kracht en scorend vermogen was hij een belangrijke waarde voor de ploeg.

We hebben op alle fronten ontzettend veel plezier aan hem beleefd, binnen en buiten het veld. Het is een knappe prestatie om 15 doelpunten te maken.

Het verbaast ons niet dat er veel interesse voor hem is uit binnen- en buitenland. Hier gaan we ons de komende tijd over beraden.

mf2