Menu

Korting en kans op een uniek shirt

dinsdag 24 maart 2020

Met het verplichte thuisblijven is dit een ideaal moment om de tuin eens onder handen te nemen! En Resifence.nl wil graag iets voor alle VVV-Venlo supporters doen om dat nóg aantrekkelijker te maken.

Resifence.nl is als trotse broeksponsor van VVV-Venlo de online shop voor hekwerken en poorten voor de particulier. Van gaashekwerk tot dubbelstaafmatten, van palen tot poorten: Resifence.nl heeft het allemaal, in de hoogste kwaliteit en tegen zeer scherpe prijzen, bezorgd bij je thuis.

Wie nu op Resifence.nl een bestelling plaatst voor een nieuw hekwerk of een nieuwe poort krijgt 10% korting op de totaalprijs. Vul daarvoor de actiecode VVVRESIFENCE in aan het einde van de bestelling. En je maakt ook nog kans op een uniek gesigneerd VVV-Venlo/KiKa-shirt!

mf2