Menu

Laatste oefenduel voor VVV-Venlo

vrijdag 3 augustus 2018

Zaterdagmiddag speelt VVV-Venlo zijn laatste oefenwedstrijd in de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De wedstrijd wordt gespeeld op het veld van VV Reuver en begint om 16.00 uur. De tegenstander is FC Volendam.

Voor de geelzwarten is het de laatste wedstrijd voor de competitie losbarst met de uitwedstrijd tegen Willem II. Tot dusverre is de voorbereiding qua resultaten voorspoedig verlopen. Niet één nederlaag werd geleden. Alleen van de Duitse topper Werder Bremen werd niet gewonnen. Daar staat tegenover dat er een aantal blessures zijn, met name in de voorhoede. De medische staf is hard aan het werk om iedereen ze snel mogelijk ‘aan de praat’ te krijgen.

Kaarten voor deze wedstrijd zijn alleen aan de kassa's van Sportpark Dijckerhof te koop en kosten 6 euro voor volwassenen en 3 euro voor kinderen t/m 14 jaar. 

mf2