Menu

Lee Cattermole sluit aan bij training

donderdag 15 augustus 2019

Lee Cattermole sluit vanaf donderdag aan bij de trainingen van de selectie van het eerste elftal.

Donderdag 15 augustus is er een nieuw gezicht te ontwaren op het kunstgrasveld in Covebo Stadion - De Koel -. De Engelse verdedigende middenvelder Lee Cattermole sluit dan aan bij de selectie van trainer Robert Maaskant. Cattermole is in de voetbalwereld geen onbekende. Met zijn 31 jaar beschikt hij over een behoorlijke dosis ervaring bij een aantal gerenommeerde clubs als Middlesbrough, Sunderland en Wigan Athletic. In totaal speelde Cattermole tot nu toe meer dan 270 wedstrijden op het hoogste niveau in Engeland: de Premier League. Tevens kwam hij uit voor alle vertegenwoordigende elftallen van Engeland tot en met de 0nder 21. De middenvelder kwam het afgelopen seizoen met Sunderland uit in de League One, het derde niveau in Engeland.  

Cattermole en VVV-Venlo hebben met elkaar afgesproken dat er in de aankomende periode bekeken wordt of club en speler bij elkaar passen.

mf2