Menu

LK Latje Trap

vrijdag 13 september 2019

Zaterdag 14 september 2019 vindt de finale van de tweede editie van het Limburgs Kampioenschap Latje Trap plaats. De finaledag zal zich afspelen in ons eigen Covebo Stadion - De Koel -, rondom de wedstrijd in de Eredivisie tussen VVV-Venlo en FC Groningen.

In totaal strijden 21 finalisten voor de prestigieuze titel van Limburgs Kampioen Latje Trap, een prijs die voor de tweede keer wordt vergeven. De finalisten werken voorafgaand aan de wedstrijd VVV-Venlo - FC Groningen eerst een halve finale af. De drie deelnemers die na afloop van deze ronde de meeste ballen op de lat hebben geschoten stoten door naar de finale, welke wordt afgewerkt in de rust van de wedstrijd. Daarbij schieten de drie finalisten vijf ballen van 16-meter afstand. Diegene die tijdens deze finale de meeste ballen op de lat weet te leggen mag zich officieel kronen tot Limburgs Kampioen. Het LK Latje Trap is een initiatief van organisator L1 en producent Moonen Movies. In totaal namen ruim 350 deelnemers deel aan een vijftal voorronden verspreid door de provincie, waarna er dus 21 finalisten zijn overgebleven. Meer informatie over het LK Latje Trap 2019 en beelden van de voorronden vindt je op www.l1.nl/latjetrap.

mf2