Menu

Lockdown: fanshop gesloten

zondag 19 december 2021

Op zaterdagavond 18 december kondigde het kabinet aan dat Nederland opnieuw in 'lockdown' gaat. Dat betekent dat winkels, restaurants, evenementen en vele andere gelegenheden tijdig gesloten zullen zijn. Dat geldt helaas dus ook voor onze Fanshop. 

Ondanks dat ook sportactiviteiten niet door mogen gaan, is er een uitzondering gemaakt voor het betaalde voetbal. De wedstrijden gaan dus gewoon door, maar nog steeds zonder publiek en dus lege stadions. Onze Fanshop zal ook haar deuren moeten sluiten en dus zijn wij vanaf maandag 20 december tot en met vrijdag 14 januari 2022 niet geopend. Onze online Fanshop blijft natuurlijk wel geopend en tot en met 23 december 12:00 uur zullen wij alle online bestellingen verwerken en verzenden.

Telefonisch blijven we wel bereikbaar, behalve tussen 23 december 12:00 uur tot 3 januari 8:30 uur. Vanaf maandag 3 januari 2022 zijn wij telefonisch weer elke werkdag bereikbaar van 8:30 tot en met 17:00 uur.

Houd moed en blijf gezond. Tot snel in 2022!

mf2