Menu

Speeldatum eerste ronde KNVB Beker

vrijdag 9 oktober 2020

De eerste ronde van de KNVB Beker trappen we af tegen FC Den Bosch. De wedstrijd wordt in ons eigen Covebo Stadion - De Koel - gespeeld op dinsdag 27 oktober om 19.45 uur. Meer informatie over een eventuele kaartverkoop volgt zodra er meer bekend is gemaakt door het kabinet over de Corona maatregelen. 


Zaterdagavond 3 oktober vond de loting voor de eerste ronde van de TOTO KNVB Beker plaats. In het programma 'De Eretribune' op FOX Sports verrichte oud-bekerwinnaar John van Loen de loting onder toeziend oog van competitieplanner Heinrich Welling.

Er waren 56 clubs in de vorm van een balletje vertegenwoordigd bij de loting. Onder hen veel amateurverenigingen en vrijwel alle profclubs. Alleen de teams die acte de présence geven in een Europese groepsfase waren vrijgesteld.|

VVV-Venlo trof in de ‘ballenbak’ tegenstander FC Den Bosch en zal thuis mogen aantreden tegen de Eerstedivisionist.

mf2