Menu

Maak jij je debuut op het veld in De Koel?

woensdag 28 juli 2021

Als je er altijd al van hebt gedroomd om jouw debuut te maken op het veld in Covebo Stadion - De Koel -, dan is dit jouw moment. Schitter tijdens de thuiswedstrijden van VVV-Venlo en wie weet kun jij nog een goaltje prikken ook!

Want wij zoeken vrijwilligers voor ons ‘Grasteam’. Tijdens de thuiswedstrijden van het eerste elftal verzorgt het grasteam voor de wedstrijd, in de rust én na de wedstrijd het veld. Op deze manier zorgen zij ervoor dat de wedstrijd onder optimale veldcondities kan plaatsvinden.

Wat wij vragen?

  • Inzet voor 3,5 a 4 uur per thuiswedstrijd (beschikbaarheid per wedstrijd te bekijken);
  • Minimaal 18 jaar oud;

Wat wij bieden?

  • Een unieke beleving en plek langs het veld om de wedstrijd te bekijken;
  • Onderdeel van een belangrijk team dat op z’n eigen manier presteert tijdens een wedstrijd van VVV-Venlo

Interesse in deze leuke en unieke vacature? Stuur als de wiede weerga een mail naar jkoopmans@vvv-venlo.nl en misschien debuteer jij tijdens VVV-Venlo – NAC Breda wel in het geelzwart.

mf2