Menu

Manchester City wint in Horst

maandag 26 augustus 2019

Manchester City heeft het 16e Miniorentoernooi U10 van Rksv Wittenhorst gewonnen. VVV-Venlo is ToernooiPartner van dit internationale jeugdvoetbaltoernooi. Op zaterdag 24 augustus jongstleden zorgden een stralende zon alsmede een top deelnemersveld, - organisatie en – accommodatie voor een uitstekend platform. 12 deelnemende teams bonden verdeeld over twee poules met elkaar de strijd aan om  heuse “kampioensschaal”. Club Brugge, KRC Genk, Manchester City en Feyenoord bereikten de halve finales, waarin Manchester City met 3-2 te sterk was voor Club Brugge en Feyenoord met 2-0 won van KRC Genk. In de finale won City met minimaal verschil, 1-0, van Feyenoord. De strijd om de derde plaats was een Belgisch onderonsje, waarin Club Brugge ruim met 3-0 van KRC Genk won. VVV-Venlo behaalde in een sterk deelnemersveld een verdienstelijke zesde plaats.

De Jeu Sprengers Award, voor de beste speler van het toernooi, was voor Zakhar Hetmanov van Feyenoord. Ook in Horst was een NKS Fair Play-prijs, die gewonnen werd door Borussia Mönchengladbach. Tijdens dit Top-toernooi gold ook weer het gezamenlijk item “TopSport in uw eigen regio!”

mf2