Menu

Martin Cuypers wordt Pluspartner

maandag 4 november 2019

Ook Martin Cuypers is er dit seizoen bij als trotse Pluspartner van VVV-Venlo. Inmiddels al weer enkele jaren verbonden aan ons netwerk en sinds dit seizoen ook middels een bijzonder partnership. Bij een nieuwe kantooromgeving horen natuurlijk ook nieuwe werkplekken. Daarnaast zijn de oude werkplekken waar commercie en marketing nu hun intrek hebben genomen ook volledig vernieuwd. Daarmee heeft VVV-Venlo negentien prachtig nieuwe werkplekken en enkele vergaderfaciliteiten tot haar beschikking. De vernieuwde werkomgevingen zijn volledig beschikbaar gesteld door Martin Cuypers waar we natuurlijk ontzettend blij mee zijn. Ook zijn we Martin Cuypers zeer dankbaar voor het prettige adviestraject waarin we zijn mee gekomen om uiteindelijk tot dit prachtige resultaat te komen!

#SamenVVV, ook met Bart Everaerts en Eric Arts, dank voor jullie vertrouwen!

Nieuwsgierig? Op onze verbindsessie bij Taste of V zullen zij ons meenemen in de mogelijkheden van hun All-in-Office concept!

mf2