Menu

M&D Logistics #isdrbeej

woensdag 28 november 2018

M&D is de eerste deelnemer van de tweede seizoenshelftcampagne en stapt in als netwerkpartner!

M&D Logistics, de spil tussen de klant en de vervoerder. Met nét dat beetje extra service is M&D Logistics voor zowel de klant als de vervoerder een betrouwbare partner tot ieders tevredenheid. “Nét dat beetje extra…” zegt het al. M&D gaat verder dan de meeste logistieke dienstverleners. Iedere zending wordt gecheckt en bij onregelmatigheden kan er ingegrepen worden en een oplossing gezocht worden. Op deze manier blijft de service hoog voor de klanten.

M&D is 24 uur per dag, 7 dagen per week te bereiken en u heeft te allen tijde persoonlijk contact met de juiste persoon. De mannen van M&D hebben inmiddels een breed netwerk met wereldwijde logistieke mogelijkheden van doosje tot een complete vracht.

Daarnaast is M&D Logistics GDP gecertificeerd en kunnen daardoor farmaceutische goederen overal in Europa als express dienst verzorgen zowel met eigen auto’s als met een betrouwbare partner.

Neem een kijkje op de website voor meer informatie: https://www.mendlogistics.eu/

U wilt toch ook horen bij het meest bruisende en grootste netwerk van Noord- en Midden-Limburg!

mf2