Menu

Mlapa naar Emiraten

donderdag 20 juni 2019

Peniel Mlapa heeft een contract getekend bij Al-Ittihad Kalba in de Verenigde Arabische Emiraten. De international van Togo was afgelopen seizoen clubtopscorer van VVV met 15 doelpunten.

Mlapa werd vorig jaar door VVV gehuurd van Dynamo Dresden en na het succesvol verlopen seizoen overgenomen van de Duitse club. De Duitse Togolees miste gisteren de eerste training van VVV omdat hij in de Emiraten was voor onderhandelingen.

Algemeen directeur Marco Bogers gunt Mlapa deze nieuwe stap in zijn carrière. “Hij was afgelopen seizoen enorm belangrijk voor ons en we wisten dat het moeilijk zou worden hem te behouden. De afgelopen dagen hebben we intensief onderhandeld over de overgang van Peniel. Voor hem is deze overstap natuurlijk geweldig.” Mlapa tekent een contract voor twee seizoenen in de Emiraten.

VVV-Venlo wenst hem veel succes en bedankt Penny voor een geweldig voetbaljaar in Venlo.

mf2