Menu

Mooie nieuwe plek ‘Veld 28’

vrijdag 25 oktober 2019

Het pannaveld ter nagedachtenis van de overleden VVV-speler Beau Vilters heeft een mooie plek op het jeugdcomplex van VVV-Venlo gekregen. Het pannaveld had in eerste instantie haar plek op het trainingsveld naast Covebo Stadion - De Koel -, maar na de verhuizing van de jeugdopleiding vanuit De Koel naar het jeugdcomplex, was het ook noodzakelijk dat het pannaveld mee verhuisde.

Na overleg met de familie Vilters, werd samen met Venlosche Boys én de Gemeente Venlo het initiatief hiertoe genomen. ‘Veld 28’ heeft nu een nieuwe plek op het complex dat sinds 2017 de trainingslocatie is van de jeugdopleiding van VVV. Hier kunnen jeugdspelers naar hartenlust voetballen.

Beau Vilters kwam in 2015 om het leven bij een auto-ongeluk op de A73. Hij werd 18 jaar oud. De jeugdspeler stond op het punt om aan te sluiten bij de selectie van het eerste elftal. Daar droeg hij rugnummer 28. Het rugnummer dat aan hem opgedragen is en dat nu in de naam van het veld weer terugkeert.

mf2