Menu

Naim Matoug kiest voor PSV

woensdag 18 april 2018

Naim Matoug ( 1 5 ) zal de VVV-Venlo Jeugdopleiding na dit seizoen verlaten. De talentvolle middenvelder zal volgend seizoen uitkomen voor PSV. De in Grubbenvorst woonachtige Matoug speelde voor het tweede seizoen in de Venlose Jeugdopleiding. Daarvoor kwam de middenvelder uit voor Sparta'18 uit Sevenum.

De jeugdinternational van VVV-Venlo genoot ook de interesse van verschillende Betaald Voetbal Organisaties. Uiteindelijk valt de keuze van Matoug op de jeugdopleiding van de kersverse landskampioen PSV.

Eerder dit seizoen werd al bekend dat PSV ook Raf Vullers (  11  ) van ons over zal nemen. Vullers zal instromen in de O12 van de Eindhovenaren.

Namens VVV-Venlo feliciteren wij Naim Matoug en Raf Vullers met deze overstap naar Eindhoven en wensen hen veel succes toe!

mf2