Menu

Nieuw initiatief: Happy Employer

maandag 22 oktober 2018

Als bedrijf herkent u het ongetwijfeld: met het terugdringen van de economische crisis, zijn we met z’n allen tegen een nieuw probleem aangelopen: krapte op de arbeidsmarkt. Het wordt steeds lastiger om gekwalificeerde werknemers te strikken. Met dit nieuwe initiatief, een stukje employer-branding die zijn weerga niet kent, kan VVV-Venlo wellicht iets voor u betekenen.

Partners kunnen bij VVV participeren in ons nieuwe initiatief ‘Happy Employer’. Bestaande of nieuwe werknemers krijgen dankzij uw participatie een VVV-pakket dat onder meer kan bestaan uit gepersonaliseerde VIP plaatsen of seizoenkaarten. U krijgt als ‘Happy Employer’ een vermelding op onze LED-boarding waardoor u landelijk exposure krijgt als ‘leuke werkgever’. Wat wilt u nog meer… Binnenkort wordt u benaderd om deel te nemen aan dit gloednieuw initiatief en krijgt u meer gerichte uitleg over wat Happy Employer voor u en uw bedrijf kan betekenen.

mf2