Menu

Hij is terug: VVV Snackbox bij Jumbo

maandag 3 mei 2021

Omdat (club)liefde door de maag gaat

Het is uniek en het is vooral héél erg lekker: de VVV Snackbox! De aankomende cruciale thuiswedstrijden tegen RKC Waalwijk (zaterdag 8 mei) en FC Emmen (zondag 16 mei) bekijk jij volledig in stijl, want clubliefde gaat nou eenmaal door de maag…

Broodje frikandelburger
De VVV Snackbox bestaat uit vier flesjes Lindeboom bier, vier frikandelburgers uit de vriezer, vier hamburgerbroodjes, een flesje Hela kruiden Ketchup Pinda saus, VVV-viltjes én een uniek Lindeboom glas ter ere van het 150e jubileum van de bierbrouwerij.

Deze unieke VVV Snackbox is tijdelijk verkrijgbaar tot en met zondag 16 mei in beperkte oplage. Daarnaast maak je met de flyer in de VVV Snackbox ook nog kans op het winnen van een gesigneerd shirt.

Succesvolle samenwerking
De VVV Snackbox is een succesvolle samenwerking mede mogelijk gemaakt door Pure Ingredients, Hela Thissen, Lindeboom Bierbrouwerij, Holbox en Jumbo Supermarkten. De pakketten zijn verkrijgbaar bij de volgende supermarkten:

Jumbo Benders Venlo
Jumbo Vinckenhof Venlo
Jumbo Tegelpoort Venlo
Jumbo Benders Blerick
Jumbo de Wieën Blerick
Jumbo Panningen
Jumbo Belfeld

mf2