Menu

Nieuwe broeksponsor geeft plek aan KiKa

vrijdag 2 augustus 2019

VVV-Venlo heeft een nieuwe broeksponsor. Wie dit is, houden we nog even geheim, maar deze broeksponsor heeft besloten om zijn plekje op de broeken van de spelers en op de boarding in het stadion voorlopig te doneren aan KiKa. 

Op naar de 95%
Jaarlijks krijgen in Nederland ruim 550 kinderen kanker. Op dit moment geneest 75% van deze kinderen. Dat moet en dat kán beter. Door middel van onderzoek, voorlichting en andere activiteiten streeft KiKa ernaar om dit percentage te verhogen naar 95%.

Steun KiKa en maak kans op mooie prijzen
Wij, de nieuwe broeksponsor en VVV-Venlo, geloven hier in! Steun KiKa en doneer. Onder alle donateurs verloten wij mooie prijzen zoals:

Een plaats op de officiële teamfoto;
Een lunch, inclusief meet & greet, met de selectie;
Een VIP arrangement voor twee personen;
Een gesigneerd wedstrijdshirt.

Wil jij graag genieten van een VIP-arrangement bij VVV-Venlo? Zie jij jezelf al tussen de spelers op de teamfoto staan? Of wil je kans maken op een van de andere prijzen? Doneer dan nu aan KiKa, maak niet alleen kans op mooie prijzen, maar steun ook een fantastische stichting!

Doneer hier.

mf2