Menu

PUR Marketing & Communicatie: Partner

woensdag 10 juli 2019

Wederom verwelkomen wij een mooie nieuwe partner binnen ons netwerk: PUR Marketing & Communicatie draagt graag een stukje bij aan de puzzel.

PUR is dé partner wanneer het gaat om marketing en communicatie. PUR adviseert en begeleidt in alle fases van het traject. Een goed idee, maar nog geen uitwerking? PUR denkt mee en vertaalt ideeën in concrete acties, zowel online als offline. Of nog helemaal geen idee? PUR luistert, daagt uit, geeft gas én advies.

Het werkgebied van PUR is uitgebreid: van het schrijven van content tot het opzetten van campagnes, van woordvoering tot dagvoorzitterschap. Maar ook voor (communicatie)trainingen, brainstormsessies en presentaties is PUR een (sparring)partner.

En in welk stadium het proces zich ook bevindt: PUR is de professionele ondersteuner voor bedrijven en instellingen tijdens het opstarten, maar ook met verder helpen of met het afsluiten van plannen en acties.

Wij danken Lucas Bremmers voor zijn vertrouwen in en werkzaamheden voor VVV-Venlo!

mf2