Menu

Nils Röseler langer bij VVV-Venlo

dinsdag 15 mei 2018

Centrale verdediger Nils Röseler heeft een nieuw contract getekend bij VVV-Venlo tot medio 2020. De optie in zijn aflopende contract werd eerder al gelicht, maar de verbintenis is nu opengebroken en met een jaar verlengd.

Daaruit blijkt dat de technische leiding van de club zeer tevreden is over de prestaties van Röseler. Manager Voetbal Stan Valckx: “Nils is afgelopen seizoen een van de sterkhouders geweest. Van alle spelers heeft hij de meeste spelminuten gemaakt en hij heeft enorm veel ballen veroverd. We zijn dan ook blij dat we hem langer aan onze club kunnen verbinden.”

Ook Röseler is blij met de duidelijkheid. “Bovendien spreekt uit deze aanbieding een stuk waardering. Het is altijd fijn als een voetballer het gevoel krijgt dat hij belangrijk is voor een club.” De handtekeningen zijn dinsdagmiddag gezet.

mf2