Menu

Noord Limburgs Groen #isdrbeej

dinsdag 5 februari 2019

Wij verwelkomen Noord Limburgs Groen binnen het VVV-Venlo netwerk! Noord Limburgs Groen treedt toe tot de Young Business Club.

Noord Limburgs Groen gelooft dat ze met het werk impact hebben op groene buitenruimten én mensen. Dat Noord Limburgs Groen een bijdrage levert aan de natuur en het leven van mensen. Met trots draagt Noord Limburgs Groen dan ook uit dat ze een prachtig groen- én leerbedrijf zijn met mooie werk- en leertrajecten. Als allround groenvoorziener staat voor Noord Limburgs Groen het professioneel beheer- en onderhoud van buitenruimtes voorop. De liefde voor het vak en kennis over groen draagt Noord Limburgs Groen over op de medewerkers. Dat doen ze in mooie werk- en leertrajecten in samenwerking met vakopleidingen of in werk- en leerarrangementen. Zo helpt Noord Limburgs Groen elke dag mensen met een leer- of werkachterstand aan passend werk.

Op groen én sociaal vlak is Noord-Limburgs Groen graag uw partner én veelzijdig van betekenis!
Voor meer informatie kijk op: www.noordlimburgsgroen.nl.

Wij danken Rob Vercoulen voor het vertrouwen!

mf2