Menu

O13 wint weer eens

donderdag 18 oktober 2018

VVV-Venlo O13 heeft zijn competitiewedstrijd afgelopen woensdag in Emmen met 0-1 gewonnen. Een knappe prestatie omdat de wedstrijd in Venlo tegen dezelfde tegenstander amper twee weken geleden met 0-5 werd verloren. Trainer Joeri Janssen was tevreden, zeker gezien de reeks van vier nederlagen die aan de zege voorafging. “Eindelijk weer drie punten. Natuurlijk staat de individuele ontwikkeling van de speler centraal maar het is altijd prettig als dit met drie punten samen gaat.”

De Venlose ploeg begon sterk in Stadion de Oude Meerdijk en opende al snel de score. “We waren scherper en voetballend sterker dan de tegenstander. Toen de tegenstander na rust in een ander systeem ging spelen hebben we hier goed op gereageerd. Het is voor de spelersgroep heel prettig dat hun enorme inzet van de afgelopen periode weer eens beloond wordt met drie punten”, aldus Janssen.

mf2