Menu

Op- en afstapje voor een stapje vooruit

vrijdag 8 februari 2019

Als u zaterdag richting Covebo Stadion - De Koel - loopt voor het duel VVV-Venlo – Willem II, zult u het meteen zien: de bouw van onze nieuwe entree is begonnen. Containers en bouwhekken domineren het uitzicht en ook uw vertrouwde wandelweg naar de bestaande entree van de businessruimtes is tijdelijk aangepast.

Er is tussen de hekken in een loopbrug gerealiseerd die u kunt gebruiken om de entree te bereiken. De hoofdingang, de bekende ‘gele deur’, is door de werkzaamheden niet meer bereikbaar, waardoor de weg naar de balie via het Lindeboom Voetbal Café loopt.

Via de tijdelijke loopbrug komt u op de vertrouwde vlonder terecht waardoor u het Lindeboom Voetbal Café en de Rabobank Venlo BusinessLounge kunt bereiken. Er is dus de komende maanden sprake van enige overlast, maar het gaat om het eindresultaat. En dat belooft iets prachtigs te worden: een volwaardige entree met fanshop, ticketing en een VVV-museum. Komende zomer wordt het nieuwe gebouw opgeleverd.

mf2