Menu

Oud speler Jan van ‘t Hek overleden

zondag 16 mei 2021

Jan van ‘t Hek, die in de zestiger jaren 165 wedstrijden in het eerste elftal van VVV-Venlo speelde, is vrijdag 14 mei jl. op 76-jarige leeftijd overleden.

Van ‘t Hek werd in 1945 geboren in het Groningse ‘t Zandt. Na de oorlog ging het gezin Van ‘t Hek in Arcen wonen, waar Van ’t Hek als jongeling bij RKDEV voetbalde. VVV herkende zijn talent en Van ’t Hek debuteerde in mei 1964 in het eerste elftal.

Van ’t Hek speelde zes seizoenen voor VVV dat in zijn tijd niet op het hoogste niveau acteerde. De club was destijds actief in de eerste en toenmalige tweede divisie. Van ’t Hek speelde ook nog twee seizoenen voor Fortuna. Na zijn actieve periode was hij actief als trainer. Hij trainde onder andere IVO, Venlo en Venlosche Boys. Hij stopte in 2008 als oefenmeester.

VVV-Venlo condoleert familie en vrienden van Jan met het zware verlies en wenst hen veel sterkte in deze moeilijke tijd.

mf2