Menu

Oud VVV-doelman Ardesch overleden

woensdag 27 november 2019

Vandaag bereikte ons het treurige nieuws dat Henny Ardesch, oud doelman van VVV-Venlo, dinsdag 26 november jl. plotseling is overleden op 76-jarige leeftijd.

Ardesch keepte in de jaren ‘60 en ‘70 allereerst voor Sportclub Enschede, FC Twente, ADO, FC Den Haag en Go Ahead Eagles voordat hij zijn carrière afsloot bij VVV. In Venlo speelde hij in het seizoen 1976-1977 negen wedstrijden. Tussendoor was hij nog een jaar actief in de Verenigde Staten.

Ardesch was tot 2011 keeperstrainer en teammanager bij het vrouwenelftal van FC Twente. Tevens was Ardesch initiatiefnemer en trainer van de Keepersacademie Twente. De laatste jaren verzorgde hij rondleidingen voor de club in De Grolsch Veste.

VVV-Venlo condoleert familie en vrienden van Henny Ardesch met dit grote verlies. Heel veel sterkte toegewenst!

Foto:  © Anp

mf2