Menu

Oud VVV’er Guido Kopp

donderdag 6 juni 2019

Helaas is afgelopen week het treurige nieuws bij ons binnen gekomen dat oud VVV’er Guido Kopp op 53-jarige leeftijd is overleden.

Op 18-jarige leeftijd kwam Kopp op huurbasis over van Borussia Mönchengladbach en op 18 augustus 1984 maakte hij zijn competitiedebuut bij het toenmalige FC VVV. In 1985 promoveerde hij met ons naar de Eredivisie en verbleef hij nog een jaar in Limburg. Vervolgens maakte Kopp via SV Baesweiler 09, destijds op het vierde niveau in Duitsland, zijn comeback bij Borussia Mönchengladbach. Hierna kwam zijn profloopbaan tot een einde.

Mister VVV, Ger van Rosmalen, was in die tijd aanvoerder en zei het volgende over Guido Kopp: ‘’Guido was een zéér getalenteerde speler die ontzettend veel balgevoel had, goede dribbels en balvast was. Daarbij was hij ook erg leergierig en nam veel aan van zijn medespelers. Buiten zijn voetbalkwaliteiten was het ook een fijne jongen in de omgang, netjes en altijd correct.''

Wij wensen zijn gezin en familie veel sterkte in deze moeilijke periode.

mf2