Menu

Oud VVV’er Joop de Klerk overleden

dinsdag 2 februari 2021

Zondag 30 januari jl. bereikte ons het droevige nieuws dat Joop de Klerk, oud-aanvaller van VVV-Venlo, op 72-jarige leeftijd is overleden.

De Klerk doorliep de jeugdopleiding van SV Venray en maakte daarna de overstap naar N.E.C. Omdat hij in Nijmegen weinig aan spelen toe kwam keerde hij na een seizoen weer terug naar de amateurs van Venray. Twee jaar later, in 1971, lonkte het betaald voetbal opnieuw. De snelle vleugelaanvaller werd vastgelegd door FC VVV. In Venlo zou hij uiteindelijk zes seizoenen blijven. Met de Venlose club promoveerde hij in 1976 naar de Eredivisie. Amper een jaar later zette hij een punt achter zijn profcarrière. Via SV Venray en Walram sloot De Klerk zijn actieve voetballoopbaan af, om vervolgens nog werkzaam te zijn geweest als trainer bij onder meer Valkenburgse Boys, Walram en Noorbeekse Boys.

VVV-Venlo condoleert familie en vrienden van Joop met dit grote verlies en wenst hen heel veel sterkte in deze moeilijke tijd.

mf2