Menu

Parkeerplaats en Z-tribune klaar

vrijdag 19 oktober 2018

De parkeerplaats voor het stadion verdiende eigenlijk al sinds de opening van De Koel in 1972 geen schoonheidsprijs. Dankzij de inspanningen van vele partners, onder leiding van Kanters (waarover later meer), zijn we erin geslaagd het bekende maanlandschap om te dopen in een parkeerplaats waarop niet langer gevreesd hoeft te worden voor banden, ophanging, knalpijp of bumper. Een gejuich gaat op bij iedereen die regelmatig parkeert op P1. Ook is besloten de ingang van de parkeerplaats te verschuiven. Die is niet langer aan de rechterkant, maar verplaatst naar de linkerzijde (aan de bosrand) van de fraai vernieuwde parkeerplaats. De ingang van P2 blijft op de huidige plaats.

Z-tribune
Ook de Z-tribune heeft een opknapbeurt gehad in de afgelopen vier weken. Supporters die op deze tribune plaatsnemen, zullen vanaf nu droog zitten door het dak wat nu ook echt waterdicht is. Daarnaast is de achterwand winddicht gemaakt. Zo zit een deel van onze fans er in ieder geval weer warmpjes bij. 

mf2