Menu

Partnerclub van de week : DEV Arcen

dinsdag 19 oktober 2021

Vrijdagavond 22 oktober aanstaande is DEV-Arcen als gast aanwezig tijdens de wedstrijd VVV-Venlo – De Graafschap in Covebo Stadion – De Koel – te Venlo. DEV-Arcen is op 9 februari 1920 opgericht als RkvvDEV (Rooms Katholieke voetbal vereniging Door Eendracht Verkregen). Het door corona uitgestelde eeuwfeest wordt op 17 en 18 juni 2022 alsnog gevierd. Thuishaven is het plaatselijke sportpark De Hondskamp waar wekelijks drie senioren-, een veteranen- en tien juniorenteams actief zijn.

Al jarenlang heeft de jeugdafdeling een succesvolle samenwerking met RKDSO uit Lomm. Het vlaggenschip van DEV komt dit seizoen uit in de 4e klasse E zondag Zuid II van de KNVB. Bekende oud-spelers zijn Jos Rutten (VVV-Venlo) en Stan Valckx (VVV-Venlo, PSV, Sporting Lissabon en het Nederlands Elftal ( 2 0x)). Deze laatste is thans als manager voetbal in functie bij VVV-Venlo. Voetbalvereniging DEV maakt deel uit van het plaatselijke initiatief Stichting Verenigingsleven Arcen. Voor meer informatie kijk op de website www.dev-arcen.nl 

mf2