Menu

Partnerclub van de week: DEV-Arcen

zaterdag 8 december 2018

DEV-Arcen PartnerClub van de week. DEV werd op 9 februari 1920 opgericht als RKvvDEV; deze letters staan voor Rooms Katholieke voetbal vereniging Door Eendracht Verkregen. De huidige clubkleuren geel-groen zijn al hetzelfde vanaf de oprichter. Het eerste elftal speelt in het huidige seizoen in de 4e klasse Zuid 2 van de KNVB. Wekelijks spelen 4 senioren-, 1 veteranen- en 13 jeugdteams, waaronder 2 meisjesteams, hun wedstrijden op het plaatselijke sportpark De Hondskamp. De jeugdafdeling heeft een nauwe samenwerking met RKDSO uit het buurdorp Lomm. DEV-Arcen bracht in het verleden verschillende profvoetballers voort waaronder Jan en Marcel van ’t Hek, Jos Rutten en Stan Valckx.

Allen met een VVV-Venlo verleden en waarbij Stan Valckx momenteel de functie van manager voetbal bekleedt. Op zondagmorgen speelt de huidige assistent trainer van VVV-Venlo Luc Nilis, samen met eerdergenoemden Jos Rutten en Stan Valckx, zijn wekelijks partijtje in DEV 4. Tijdens de rust zullen de jeugdspelers van DEV/RKDSO, Maciej Jacinski, Mees Pingen, Jesse en Jop Smits en Niek Vousten, deelnemen aan de activiteit Sport 2000 Latje Trappen en uiteraard een gooi willen doen naar de eerste plaats. Het Maasdorp Arcen (Árse) is de noordelijkste kern van de gemeente Groot Venlo. Het dorp ligt 12 kilometer ten noorden van de stad Venlo aan de Duitse grens. Dé toeristische parel van de Maasduinen, Arcen, telt ongeveer 2.500 inwoners en is onder anderen bekend van Kasteel Arcen met zijn kasteeltuinen en het thermaalbad.

Voor meer informatie over DEV-Arcen kijk op de website www.dev-arcen.nl

mf2