Menu

Partnerclub van de week

dinsdag 21 september 2021

De Duitse amateurclub SV Grün Weiss Vernum 1949 e.V. is als PartnerClub van de Week te gast bij de wedstrijd VVV-Venlo – Helmond Sport. VVV richt haar aandacht al enkele jaren op de Duitse grensregio. Een tiental Duitse amateurvoetbalverenigingen uit de Duitse grensregio zijn inmiddels PartnerClub van VVV. 

SV Grün Weiss Vernum is, zoals vele Duitse verenigingen, een omniclub. Naast voetbal worden er onder meer atletiek, basketbal, aerobic, gymnastiek, turnen en nordic walking beoefend. Grün Weiss heeft drie seniorenteams, één vrouwenelftal, één veteranenteam en zestien jeugdelftallen, waaronder twee meisjesteams. Het eerste elftal speelt dit seizoen in de Kreisliga A.

Na afloop van het seizoen 2018-2019 werd SV Grün Weiss Vernum door VVV als eerste Duitse PartnerClub uitgeroepen tot PartnerClub van het Jaar. Daarvoor wordt het vrijdagavond tegen Helmond Sport in het zonnetje gezet. In verband met de maatregelen rond het coronavirus kon dit helaas niet op een eerder moment.

Voor meer informatie over SV Grün Weiss Vernum kijk op de website www.gwvernum.de.

mf2