Menu

Partnerclub van de week: SVC 2000

vrijdag 22 februari 2019

SVC 2000 uit Roermond is vrijdagavond te gast bij VVV-Venlo als PartnerClub van de week. Amateurvoetbalclub SVC 2000 werd opgericht op 1 juli 2000 na een fusie tussen Katholieke Sportvereniging Swift en Sport Vereniging Victoria Roermond. Swift op haar beurt werd opgericht op 29 maart 1936 en Victoria op 15 juli 1945. Op 1 augustus 1971 is Victoria gefuseerd met Football Club Donderberg en verder gegaan onder de naam SV Victoria Roermond. Een heel stuk historie dus samengepakt in SVC 2000.

SVC herbergt allerlei culturen en nationaliteiten waaronder de Nederlandse, Engelse, Duitse, Turkse, Marokkaanse, Spaanse en (voormalig) Joegoslavische. Sportiviteit en respect staan bij SVC 2000 hoog in het vaandel. Het eerste elftal speelt dit seizoen in de 4e klasse D Zuid 2 en het eerste vrouwenteam in de 2e klasse G. Wekelijks oefenen zes senioren-, drie vrouwen- , een veteranen en 22 jeugdteams, waaronder een meisjesteam, hun hobby uit op sportpark De Wijher in Roermond. De club telt ruim 700 leden en de clubkleuren zijn blauw, wit en geel. De D-junioren Amar Muratovic, Levi Puts, Joël Simons, Elmin Subasic en Kadir Yildirim zullen hun uiterste best doen tijdens het Latje Trappen in de rust en dromen al van de koppositie.

Roermond (Limburgs: Remunj, Frans: Ruremonde) is een stad in Midden-Limburg en zetel van het bisdom Roermond. De gemeente Roermond telt ruim 58.000 inwoners en ligt aan de samenvloeiing van de Roer en de Maas. Roermond was in de late middeleeuwen een Hanzestad en een van de vier hoofdsteden van het oude hertogdom Gelre. Voor meer informatie over SVC 2000 bekijk de clubsite www.svc-2000.nl .

 

mf2