Menu

Partnerclub van de week: VV Montfort

vrijdag 9 november 2018

VV SNA Montfort is zaterdagavond als PartnerClub van de week te gast bij de Limburgse derby tussen VVV-Venlo en Fortuna Sittard. VV SNA staat voor Voetbalvereniging Sport Na Arbeid en is opgericht op 26 juni 1927. De thuishaven van SNA is het plaatselijke sportpark Montfort. In diverse geledingen wordt samengewerkt met andere amateurverenigingen. Bij de jeugd met Conventus’03 (Maria Hoop-Koningsbosch) en bij de vrouwen met MBC’19 (Maasbracht-Brachterbeek) en EVV.

In de rust zal een combiteam van VV SNA/Conventus’03 bestaande uit de jeugdspelers Sintano Helwegen, Yildert Kuijpers, Stef van Thoor, Ryan Verstappen en Koen Vrinzen deelnemen aan de activiteit Sport 2000 Latje Trappen. Het dorp Montfort (Limburgs: Mofert) is gelegen in Midden-Limburg ten oosten van de rivier de Maas en ten zuiden van de stad Roermond en telt ongeveer 3.000 inwoners. Montfort is een van de zes woonkernen van de gemeente Roerdalen. Voor meer informatie over de amateurvereniging VV SNA Montfort zie de website www.vvsna.nl .

mf2