Menu

Partnerclub van het jaar

dinsdag 27 november 2018

 

PartnerClub SV Venray is door VVV-Venlo benoemd tot PartnerClub van het Jaar 2017-2018. SV Venray is winnaar geworden van een ranking voor PartnerClubs waarin de meetmomenten van de samenwerking, zoals contactmomenten, betrokkenheid etcetera met VVV-Venlo, worden geregistreerd. In het verleden vielen respectievelijk VVV’03, SVC 2000, Venlosche Boys en HBSV deze eer ten deel. SV Venray is zaterdagmiddag namens VVV-Venlo door Maarten Hanssen, coördinator PartnerClubs, met een bezoek vereerd en in het zonnetje gezet. Ook zal SV Venray worden uitgenodigd als gast tijdens de competitiewedstrijd VVV-Venlo – Feyenoord op 7 april 2019 in Seacon Stadion – De Koel – te Venlo en wordt door VVV-Venlo gedurende dit seizoen nog een clinic verzorgd.

mf2