Menu

Partnerclub van het jaar

dinsdag 20 augustus 2019

PartnerClub SV Grün Weiss Vernum e.V. is als eerste Duitse PartnerClub door VVV-Venlo benoemd tot PartnerClub van het Jaar 2018-2019. Grün Weiss Vernum is winnaar geworden van een ranking voor PartnerClubs waarin meetmomenten van de samenwerking, zoals contactmomenten, betrokkenheid etcetera. met VVV-Venlo, worden geregistreerd. In het verleden vielen respectievelijk VVV’03 Venlo, SVC 2000 Roermond, Venlosche Boys, HBSV Hout-Blerick en SV Venray deze eer ten deel. Verder zal SV Grün Weiss Vernum tijdens het lopende voetbalseizoen worden uitgenodigd tijdens een thuiswedstrijd van VVV-Venlo. Tevens wordt door de jeugdafdeling van VVV-Venlo nog een clinic in Vernum verzorgd.

Foto: Bart Bos Fotografie
Bestuursdelegatie SV Grün Weiss Vernum met namens VVV-Venlo, Jos Wijnen (Coördinator samenwerkingsverbanden) en Dennis Vallen (accountmanager Partnerclubs)

mf2