Menu

Pierre Oostdam overleden

donderdag 6 september 2018

Deze week kregen we het bericht dat oud-bestuurslid Pierre Oostdam is overleden. Pierre was vier jaar lang bestuurslid van onze club op het gebied van commerciële zaken, van seizoen 1991-1992 tot en met seizoen 1994-1995. Onder zijn bezielende leiding slaagde de club erin financieel orde op zaken te stellen in een periode dat dat dringend noodzakelijk was. Mede daardoor werden de voorwaarden gecreëerd waardoor VVV-Venlo er in 1993 voor het eerst in de historie in slaagde het kampioenschap in de eerste divisie te veroveren.

Pierre was een uitstekend bestuurder die het liefst op de achtergrond bleef, maar maakte zich zeer geliefd binnen de club. Pierre is 76 jaar geworden. Namens VVV-Venlo wensen we zijn echtgenote, kinderen, kleinkinderen en overige familie heel veel sterkte toe.

mf2