Menu

Positieve coronatest bij VVV-Venlo

zaterdag 24 oktober 2020

Uit coronatests bij selectie en staf van VVV-Venlo, jl. donderdag 22 oktober, is gebleken dat één speler uit de selectie van de Venlonaren positief is getest. Vanwege de AVG-wetgeving en het recht op privacy van haar individuele werknemers maakt de club niet bekend om welke speler het gaat.

De speler gaat in quarantaine, maakt tijdelijk geen onderdeel uit van de wedstrijdselectie en zal niet deelnemen aan de groepstrainingen.

In aanloop naar wedstrijden worden alle spelers én stafleden van VVV-Venlo, alsmede werknemers van de club die ‘in de bubbel’ opereren wekelijks getest op corona. De club volgt hierin strikt en intensief de richtlijnen van het RIVM én het protocol van de KNVB.

Tot aan de tests van jl. donderdag was er uit de wekelijkse tests nog géén enkel coronageval waargenomen.

mf2