Menu

Post verrekt hamstring

donderdag 29 november 2018

Met ontzettend veel strijd en inzet wisten we afgelopen zondag in extremis een punt te pakken tegen AZ. Aan deze remise hing echter wel een duur prijskaartje voor onze club. Zoals bekend moet Peter van Ooijen de komende twee wedstrijden vanaf de tribune toekijken maar ook Danny Post kon de wedstrijd tegen AZ helaas niet uitspelen.

Na 13 minuten moest hij noodgedwongen het veld verlaten nadat de pijn hem plots in zijn hamstring schoot. Tot grote teleurstelling van onze fans moest onze aanvoerder het veld verlaten. Er werd gevreesd voor een langdurige blessure, dat valt achteraf gezien gelukkig toch nog mee.

Dat neemt niet weg dat we onze nummer zes in het gunstigste geval twee tot drie weken zullen moeten missen. Er werd namelijk geconstateerd dat Post zijn hamstring heeft verrekt. Tot grote opluchting van VVV-Venlo en Post zelf is het bij een verrekking gebleven. Bij een spierscheuring had Post zomaar veel langer uit de roulatie kunnen liggen.

mf2