Menu

Promes lang aan de kant

maandag 25 februari 2019

Tijdens de wedstrijd VVV-Venlo tegen Heracles van vrijdag 22 februari is verdediger Jerold Promes ernstig geblesseerd geraakt aan de knie. Gebleken is dat hij op ongelukkige wijze een breuk aan zijn linker knieschijf heeft opgelopen. Na onderzoek werd besloten dat een operatie noodzakelijk was.

Promes is daarop nog afgelopen weekend geopereerd in het St. Anna Ziekenhuis in Geldrop. De operatie is geslaagd. Het herstel van deze blessure zal de nodige tijd gaan vergen. Daarbij wordt er rekening mee gehouden dat Jerold zeker tot het eind van dit kalenderjaar zal moeten revalideren. Uiteraard wensen we Jerold heel veel sterkte de komende tijd en natuurlijk ook veel succes met zijn revalidatie.

VVV-Venlo bedankt alle supporters voor hun steun aan de onfortuinlijke speler die via allerlei kanalen is uitgesproken. Wil jij Jerold een hart onder de riem steken? Stuur een kaart naar Postbus 947, 5900 AX Venlo. De kaart kan gericht worden naar VVV-Venlo t.a.v. Jerold Promes.

mf2