Menu

Provinciale Burgertop in voetbalstadions

vrijdag 26 oktober 2018

In drie Limburgse voetbalstadions wordt op maandag 26 november de ‘Provinciale Burgertop’ gehouden. Het gaat daarbij om Seacon Stadion - De Koel - van VVV-Venlo en de stadions van Fortuna Sittard en Roda JC. Per locatie is plaats voor 200 deelnemers.

De onderwerpen van gesprek worden mede bepaald door een digitale raadpleging onder Limburgse burgers. Het formulier is online al meer dan vierduizend keer ingevuld en dat heeft al geleid tot meer dan 500 aanmeldingen van mensen die aanwezig willen zijn bij de Provinciale Burgertop. Er zijn nog enkele plaatsen beschikbaar.

Aanmelden kan tot dinsdag aanstaande. Daarvoor kunt u de enquête invullen en aangeven dat u graag aanwezig wilt zijn bij de Burgertop. Via deze link komt u bij de vragenlijst terecht: https://enquete.toponderzoek.com/VVV-Venlo.

Voor meer informatie kunt u terecht op de website www.burgertoplimburg2018.nl

mf2