Menu

Pubben & Van Enckevort is weer terug

woensdag 2 oktober 2019

Pubben & Van Enckevort sluit zich weer aan bij ons netwerk!

Na een klein jaar van afwezigheid zijn wij verheugd op het feit dat Pubben & Van Enckevort weer onderdeel is van onze VVV-familie. De dienstverlening van Pubben & Van Enckevort is heel divers. Of je nu bij ze aanklopt voor raad over je eigen onderneming, een hypotheek, inzicht in verzekeringen of advies over je vermogen… hun aanpak is grotendeels hetzelfde. Voor hun zijn pensioenen, hypotheken, verzekeringen, sparen en beleggen gesneden koek, maar ze weten ook dat veel mensen er maar weinig affiniteit mee hebben. Ieder zijn vak. Als kantoor maken ze die complexe materie makkelijk en overzichtelijk voor hun klanten. Wij danken Bas Pubben voor het vertrouwen en vinden fijn dat je weer terug bent!

#SamenVVV

mf2