Menu

Rabobank Venlo e.o. verlengt

maandag 19 augustus 2019

Met trots melden wij dat Rabobank Venlo e.o. haar verbintenis als KoelClublid afgelopen zaterdag bij de wedstrijd VVV-Venlo -  Ajax officieel heeft gemaakt! Rabobank is van oudsher maatschappelijk betrokken en stimuleert economische kansen om de lokale leefomgeving en ondernemerschap in de regio Venlo naar een hoger niveau te brengen. Vandaag en morgen, samen met haar klanten, leden en partners. Rabobank Venlo e.o. is al jaren een trouwe en waardevolle partner van VVV. Met deze nieuwe overeenkomst wordt ons partnership verder geïntensiveerd. Naast de wedstrijdbezoeken en naamgever van onze BusinessLounge is Rabobank Venlo e.o. voortaan betrokken bij onze eSports. Daarnaast doneert Rabobank Venlo e.o. een extra bijdrage aan onze maatschappelijke stichting die met diverse projecten de lokale leefomgeving versterkt.

Wij danken Addy Lutgenau en Johan van de Louw voor het mooie partnership en het vertrouwen in VVV!

#SamenVVV

mf2