Menu

Reeks TOP-toernooien van start

maandag 27 mei 2019

De tijd van de jaarlijkse Top-toernooien is weer daar. IVO Velden bijt zaterdag 1 en zondag 2 juni aanstaande de spits af met het Decom IVO U-13 Tournament. Dit internationale jeugdvoetbaltoernooi maakt deel uit van de samenwerking regionale TOP-toernooien waarvan VVV-Venlo Toernooipartner is. Het plaatselijke Theo Lommen Sportpark is een weekend lang het decor van internationale jeugdige voetbaltalenten.

Naast ToernooiPartner VVV-Venlo en het organiserende IVO zullen vanuit Nederland Ajax, ADO Den Haag, Willem II en Sparta van de partij zijn. Uit Duitsland nemen deel Borussia Dortmund en Borussia Mönchengladbach. Verder uit Engeland Leicester City en Fulham FC en uit Denemarken Randers FC en FC Midtjylland.

Naast de hoofdprijs wordt gestreden om de Jeu Sprengers Award voor de beste speler en de NKS Fair Play prijs voor de sportiefste ploeg.

Het is het eerste toernooi van een reeks TOP-toernooien die plaats zullen vinden in de komende maanden. In Juni vinden de eerste vier toernooien plaats, maar ook in augustus en september wordt er volop gevoetbald tegen (inter)nationale teams bij onze Partnerclubs.

Voor specifieke informatie van de TOP-toernooien en de deelnemende ploegen, verwijzen wij u graag naar de TOP-toernooien pagina op onze website.

Overzicht TOP-toernooien
Decom TOP D toernooi |  IVO Velden | Zaterdag 1 en zondag 2 juni 2019
Jorrit Hendrix Onder 11 toernooi | SV Panningen | Zaterdag 8 en zondag 9 juni 2019            
Hafkamp TOP F toernooi | VVV’03 Venlo | Zondag 9 juni 2019                                        
SV Blerick Porza TOP toernooi | SV Blerick | Zondag 9 en maandag 10 juni      
Beau Vilters Memorial | SHH Herten | Zaterdag 17 en zondag 18 augustus          
Pulse Miniorentoernooi | RKSV Wittenhorst | Zaterdag 24 augustus 2019                         
Dutch Graphic Group TOP D toernooi | GFC’33 Grubbenvorst | Zaterdag 7 en zondag 8 september           

mf2