Menu

Richard Neudecker naar 1860 München

donderdag 3 september 2020

Middenvelder Richard Neudecker vertrekt na één seizoen uit Venlo. De Duitse middenvelder gaat aan de slag bij TSV 1860 München. Bij de club uit de 3e Bundesliga tekent hij een meerjarige overeenkomst. ‘Die Löwen’, uitkomend in het Städtisches Stadion an der Grünwalder Straße, met als trainer Michael Köllner, eindigde afgelopen seizoen op de 8e plek.

Richard Neudecker kwam in de zomer van 2019 naar VVV-Venlo. Hij was destijds afkomstig van St. Pauli. In aanloop naar het seizoen 2019-2020 liet Neudecker tijdens de voorbereiding meteen zijn kwaliteiten zien. Toch was het huwelijk tussen de 23-jarige middenvelder en de geelzwarten uiteindelijk niet het meest gelukkige. Neudecker speelde in Venlo in totaal 16 wedstrijden in de Eredivisie, waarin hij tot 2 assists kwam. Nu gaat de geboren Duitser uit Altötting weer spelen in zijn vaderland.

VVV-Venlo wil Richard bedanken voor hetgeen hij voor de club heeft betekend en wenst hem heel veel succes met deze nieuwe stap in zijn carrière.

mf2